Przychodnia rodzinna

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy przychodnią Podstawowej Opieki Zdrowotnej, która w swojej strukturze posiada zarówno gabinety POZ, gabinety specjalistyczne, jak również własny, prywatny gabinet stomatologiczny.

Pracujemy w myśl hasła “Leczymy kompleksowo” i dbamy o to, aby Nasi Pacjenci byli pod odpowiednią opieką w każdej chwili - od rozpoczęcia choroby, aż do jej wyleczenia!

Stale rozwijamy wachlarz swoich usług, zatrudniamy nowych lekarzy specjalistów oraz staramy się budować pozytywne relacje między Przychodnią a Pacjentem dzięki wykwalifikowanym pielęgniarkom.
Swoją pracą i postawą chcemy pokazać, że możesz na nas liczyć !

1 czerwca 2013 roku rozszerzyliśmy swoje usługi o świadczenia stomatologiczne, następnie rozpoczęliśmy zabiegi magnetostymulacji. Jesienią 2014 w Naszej Gabinecie pojawiły się pierwsze poradnie specjalistyczne, a od lutego 2016 roku można w Naszej Przychodni na miejscu wykonać badania USG !

Każdego roku udzielamy ponad 30 tysięcy wizyt !

Dogodna lokalizacja

Mieścimy się w samym centrum miasta, w sąsiedztwie dworca PKP i PKS oraz hipermarketu E.Leclerc.

Dla osób przyjeżdżających z okolic Elbląga autobusem, pociągiem czy samochodem, jesteśmy najlepiej skomunikowaną przychodnią w mieście.

Od dworca PKP i PKS dzieli nas zaledwie 300 metrów, natomiast osoby podróżujące samochodem mogą skorzystać z dużego parkingu, który przylega bezpośrednio do Naszej Przychodni.

Jeżeli jesteś chory, źle się czujesz lub cierpisz z powodu uciążliwego bólu, możesz być pewien, że bez problemu i w bardzo krótkim czasie będziesz mógł do nas dojechać.

Dobry dojazd to nie wszystko!

Bardzo często po wizycie u lekarza należy szybko zrealizować receptę. W naszej okolicy mamy dwie bardzo dobre apteki - jedna w hipermarkecie E.Leclerc, druga na wysokości hali Elzam - około 500m od Naszej Przychodni.

Obie cieszą się bardzo dobrą opinią, bogatym asortymentem i przystępnymi cenami, a w razie problemów w trakcie realizowania recept “po sąsiedzku” wyjaśniamy wszystkie sprawy !

Dbanie o zdrowie Naszych Pacjentów
nie kończy się na wizycie w gabinecie lekarskim


Galeria

- niektóre zdjęcia wykonane przez fot. Anna Dembińska - gazeta portEl.pl